Ženské kruhy

Žena v harmonii

Otvíráme dveře do nového projektu "Žena v harmonii" 

V Prostějově a okolí je skutečně plno úžasných a čarodějných žen. Naší vizí je, dát tyto ženy dohromady a sdílet s nimi spoustu zajímavého, co se kolem nás i v nás děje. 

Pokud budete mít zájem, zaregistrujte se prosím níže v přiložené formuláři a obratem získáte další informace o našich společných setkáních. Jestliže patříte k ženám, pro něž je obtížné navázat kontakt s cizími lidmi a udržujete si vůči ostatním jistý odstup, zamyslete se nejprve nad tím, zda takhle chcete žít až do konce svého života, velmi rády vás přijmeme mezi sebe. Našim záměrem je pomáhat ženám s jejich problémy. Prostřednictvím zážitkových a kreativních seminářů naučíme ženy jak ocenit a mít ráda sebe sama, jak vybudovat vnitřní stabilitu a cestu k přijetí života, zdraví a radosti. Z mnoha případů mé terapeutické praxe jsem pochopila, že nemoci jsou jen projevy plačící duše. Naučíte se něco nového, rozšíříte své obzory a u toho se seznámíte se stejně naladěnými ženami.

Všechny Ženy jsou výjimečné.

Jakmile svou výjimečnost objevíte a přijmete, vydáte se na cestu ke kráse a štěstí. Je krásné se navzájem inspirovat a dodávat si odhodlání!

Udělejme to pro sebe moje milé.


Chcete se zdarma zaregistrovat do našeho programu a být součástí projektu "Žena v harmonii"?

Těším se na tebe a vítej mezi námi v klubu okouzlujících a výjimečných žen :)

Vaše Margaret  

PS: Žádná z nás ve skutečnosti nechce zapadnout do davu. Každá z nás chce vnímat svou přirozenost. Co nám brání? Že by strach? Pojďme se podporovat navzájem :* 

Online registrace

Zarezervujte si místo včas. Registraci vám potvrdíme e-mailem.