Skype konzultace
Darujte sami sobě dárek

Podmínky konzultace

 • Konzultace probíhá přes Skype

  Je tedy potřeba mít ho nainstalovaný. Ať už na počítači nebo nějakém mobilním zařízení. Ideální je, pokud máte k dispozici i kameru, tak abychom se mohli viděť. I naše tělo hovoří.
 • Trvá 60 minut

  Rozhovor má svou základní strukturu. Nevyhneme se seznámení se a rozloučení :o), které by nám však nemělo trvat déle než 10 minut. Cenu za konzultaci nad rámec jedné hodiny najdete u bodu cena.
 • Téma je čistě na vás

  Rozhovor bude přizpůsoben vašim potřebám. To, že se na mě obracíte znamená, že byste se rádi něco dozvěděli. Těším se na vaše dotazy. Je to váš čas, tak se odvažte ptát. Pokud však jsou vaším tématem jakékoliv vztahy, dříve či později se dostaneme k dětskému já.
 • Cena je 700 Kč

  Částka je splatná nejpozději týden před uskutečněním konzultace. Pokud bysme potřebovali víc jak hodinu, za každou další započatou půlhodinu zaplatíte jen 250 Kč.
 • Termín

  Na termínu se dohodneme e-mailem jakmile obdržím vaši objednávku.

Platba předem

Platbu prosím proveďte na číslo účtu 86-3264470237/0100. Variabilní symbol uveďte Vaše telefonní číslo. Do zprávy napište Vaše jméno a příjmení.

Bonus

Po každé online terapii si necháte časový prostor, aby Vám vše krásně usedlo. Jakmile ucítíte potřebu, objednáte se na výstupní telefonickou konzultaci, kterou máte ode mne jako bonus.

Těším se na Vás

Margaret


Objednávka konzultace

Objednávku vám potvrdíme e-mailem.