Homeopatická poradna

postklasický homeopat

Víte co je postklasická homeopatie? 

Tento způsob léčby je nejhlubší možný způsob homeopatické práce s pacientem. Každý člověk prochází několika fázemi vývoje a práce postklasického homeopata spočívá v tom, že určí, kde se člověk nachází jako celek a v jaké fázi se nacházejí jeho podsystémy (tedy konkrétní orgány). Během léčby nám vychází více léků než v klasické homeopatii a je velmi důležité je umět seřadit, aby to dávalo smysl a přesně kopírovalo vývoj patologie u člověka (ať už jako celku nebo různých jednotlivostí). Tím dosahujeme daleko větší přesnosti zásahu. 

Co lze vyléčit:
Homeopatie je holistická metoda, která léčí člověka jako celek. Pro představu uvádíme střípek možností, které se dají pomocí homeopatie velmi dobře řešit.
• chronické nemoci (stále se opakující nemoci - záněty uší, angíny, záněty průdušek, dlouhodobé kašle, dlouhodobé rýmy)
• typické civilizační choroby - vysoký krevní tlak, cukrovka, astma, alergie, atopický ekzém, hemeroidy
• bolesti páteře, kloubů (artritidy), tenisový loket, zatuhlost
• problémy s učením - různé formy dys - dyslexie, dysgrafie, dyskalkulie ..., poruchy řeči, problémové děti, ADHD, autismus
• deprese, úzkosti, schizofrenie
• léčení neplodnosti
• kožní nemoci, lupenka, lupy, celulitida
• prevence pro vznik závažných nemocí
• odstranění vlivu dědičného zatížení
• a mnoho dalších

Na co se máte připravit, aneb jak probíhá homeopatické vyšetření a následná léčba. Nejdůležitější je první vstupní vyšetření, které zpravidla trvá 1,5 hodiny. Za tu dobu se zaměříme na vaše současné fyzické problémy, projdeme si spolu váš život od narození až po současnost a jakými nemocemi jste prošli, pobavíme se o tom, jak se cítíte a jaké byly zásadní okamžiky ve vašem životě a také se budeme věnovat rodinné anamnéze. Pro vás návštěva končí a nám začíná zdlouhavý proces zpracování celého případu, při kterém využíváme odbornou literaturu, či konzultujeme případy s ostatními kolegy. Poté dostáváte svoji první sérii léků (většinou 2-3 léky) a začínáte svoji léčbu. Každý jednotlivý lék se bere cca 7 dní a následně poté se čeká 14 dnů, jak vaše tělo zareaguje. Po odeznění reakcí začínáte další lék atd. Zhruba po 3 - 4 měsících by měla být kontrola, kde probereme a zkontrolujeme, co se zlepšilo, jaké byly reakce, popřípadě zda se objevily nějaké další symptomy.

Cena terapie: 

první návštěva 1.899,- Kč za  jednu hodinu /kontrola 999,-Kč

Prožíváte právě teď složitou životní situaci? 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.